Sütaş
Sütaş Ayran 2 L
99,50 TL
99,50 TL
Sütaş Ayran 2 L
Sütaş Ayran, yoğurt, su ve tuzdan oluşan doğal içeriğiyle ferahlatıcı ve besleyici bir içecektir. Tam yağlı Sütaş Ayran, iyi hissettiren kıvamı ve lezzetiyle her sofranın vazgeçilmezi olmaya devam eder. İçmeden önce çalkalanması önerilen pratik şişesiyle günlük kullanıma uygundur.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Yoğurt, su, tuz.
- Net Miktar: 2 L (2000 ml)
- Ürün Tipi: Tam Yağlı Ayran
- Alerjen Uyarısı: Süt ve süt ürünleri (laktoz dahil) içerir.
- Saklama Koşulları: 3-8 °C'de muhafaza ediniz. Ambalajdaki son tüketim tarihine kadar tüketiniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 ml'de |
|---|---|
| Enerji | 32 kcal / 135 kJ |
| Yağ | 1,8 g |
| Doymuş Yağ | 1,2 g |
| Karbonhidrat | 2,0 g |
| Şeker | 2,0 g |
| Protein | 2,0 g |
| Tuz | 0,6 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Sütaş Ayran 2 L
Ürün Kodu: 10004153
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 28-04-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




