Sütaş
Sütaş Kaşar 8 Dilimli 150 G
89,95 TL
89,95 TL
Sütaş Dilimli Kaşar Peyniri 8 Dilim 150 g
Sütaş Dilimli Kaşar Peyniri, doğal lezzetiyle sofraların vazgeçilmezi olan kaşar peynirini 8 pratik dilim hâlinde sunar. Kolay açılır ambalajı sayesinde günlük kullanımda büyük kolaylık sağlar. 150 gramlık bu ürün, kahvaltıdan atıştırmalığa her ana öğüne eşlik edebilir.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: -
- Net Miktar: 150 g
- Ürün Tipi: Dilimli Kaşar Peyniri (8 Dilim)
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: -
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 350 kcal / 1463 kJ |
| Yağ | 25 g |
| Doymuş Yağ | 16 g |
| Karbonhidrat | 1 g |
| Şeker | 1 g |
| Protein | 24 g |
| Tuz | 1,6 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Sütaş Kaşar 8 Dilimli 150 G
Ürün Kodu: 10004450
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 28-01-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




