Sütaş Light Kaymaksız Yoğurt 650 G

59,95 TL
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Sütaş Light Kaymaksız Yoğurt 650 g
Sütaş Light Kaymaksız Yoğurt, homojenize ve pastörize edilmiş inek sütünden üretilen, %75 daha az yağ ve %45 daha az kalori içeren sağlıklı bir yoğurttur. %4 protein ve %1,4 süt yağı içeriğiyle hem lezzetli hem de forma yardımcı olan bu yoğurt, sadece inek sütü ve yoğurt mayasıyla üretilmektedir. Sağlıklı ve formda bir yaşam hedefleyenler için ideal bir seçenektir.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Homojenize ve pastörize edilmiş, buharlaştırılarak koyulaştırılmış inek sütü ve yoğurt kültürü
- Net Miktar: 650 g
- Ürün Tipi: Light Kaymaksız Yoğurt
- Alerjen Uyarısı: Süt ve süt ürünleri (laktoz dahil)
- Saklama Koşulları: 3-8 °C'de muhafaza ediniz
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 55 kcal / 230 kJ |
| Yağ | 1,4 g |
| Doymuş Yağ | 0,9 g |
| Karbonhidrat | 6,2 g |
| Şeker | 6,2 g |
| Protein | 4,0 g |
| Tuz | 0,1 g |


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.



