Tariş
Tariş Riviera Zeytinyağı 1 L
399,00 TL
399,00 TL
Tariş Riviera Zeytinyağı 1 L
Tariş Riviera Zeytinyağı, 1915'ten bu yana Ege'nin geleneksel lezzetini sofralarınıza taşıyan köklü bir marka ürünüdür. Riviera tipi zeytinyağı olarak üretilen bu ürün, pişirme ve kızartma gibi yüksek ısı gerektiren kullanımlar için idealdir. 1000 ml'lik teneke ambalajıyla pratik ve ekonomik bir tercih sunar.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Zeytinyağı
- Net Miktar: 1000 ml
- Ürün Tipi: Riviera Zeytinyağı
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 ml'de |
|---|---|
| Enerji | 900 kcal / 3700 kJ |
| Yağ | 100 g |
| Doymuş Yağ | 15,5 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Şeker | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Tuz | 0 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Tariş Riviera Zeytinyağı 1 L
Ürün Kodu: 10121099
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 11-02-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




