Çizmeci
Time Rulo Fındıklı Gofret Teneke 250 G
160,00 TL
160,00 TL
Çizmeci Time Wafer Master Fındık Kremalı Rulo Gofret Teneke 250 g
Çizmeci Time Wafer Master, kakaolu fındık kremasıyla doldurulmuş çıtır rulo gofretiyle atıştırmalık keyfinizi zirveye taşıyor. Teneke ambalajıyla tazeliğini koruyan bu lezzetli rulo gofretler, fındık severlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Hem pratik hem de doyurucu yapısıyla her anın favorisi!
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: -
- Net Miktar: 250 g
- Ürün Tipi: Kakaolu Fındık Kremalı Rulo Gofret
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: -
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 478 kcal / 2044 kJ |
| Yağ | 20,95 g |
| Doymuş Yağ | 10,23 g |
| Karbonhidrat | 69,76 g |
| Şeker | 38,36 g |
| Protein | 4,22 g |
| Tuz | 0,29 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Time Rulo Fındıklı Gofret Teneke 250 G
Ürün Kodu: 10126360
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 28-03-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




