Tukaş Domates Rendesi 700 g

44,95 TL
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Tukaş Yaz Domatesi Domates Rendesi (Passata) 700 g
Tukaş Yaz Domatesi Passata, dalından taptaze toplanan yazlık domateslerden hazırlanan doğal domates rendesidir. Cam şişe ambalajında sunulan ürün, katkısız ve saf domatesiyle yemeklerinize ev yapımı lezzet katar. Soslardan çorbalara, pizzadan makarnaya pek çok tariften vazgeçilmez bir mutfak yardımcısıdır.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Domates, Tuz
- Net Miktar: 700 g
- Ürün Tipi: Domates Püresi (Passata / Domates Rendesi)
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 152 kJ / 36 kcal |
| Yağ | 0 g |
| Doymuş Yağ | 0 g |
| Karbonhidrat | 5,7 g |
| Şeker | 4,5 g |
| Protein | 1,6 g |
| Tuz | 0,6 g |


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.



