Tukaş Domates Salçası 1650 g

159,00 TL
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Tukaş Domates Salçası 1650 g
Tukaş Domates Salçası, yaz domateslerinden üretilen, ilave tuz içermeyen ve Brix değeri en az %28 olan duble konsantre bir domates salçasıdır. Doğal içeriği ve yoğun domatesi tadıyla yemeklerinize ev yapımı salça lezzeti katar. Cam kavanozda sunulan bu pratik boy salça, uzun süreli kullanım için idealdir.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Domates
- Net Miktar: 1650 g
- Ürün Tipi: Duble Konsantre Domates Salçası (Brix En Az %28), İlave Tuz İçermez
- Alerjen Uyarısı: Yok
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Her kullanımdan sonra salça yüzeyini örtecek şekilde bitkisel sıvı yağ ilave edebilirsiniz. Her kullanımda kaşığınız temiz ve kuru olmalıdır.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 100 kcal / 425 kJ |
| Yağ | 0 g |
| Doymuş Yağ | 0 g |
| Karbonhidrat | 20 g |
| Şeker | 12 g |
| Protein | 5 g |
| Tuz | 0,7 g |


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.



