Tukaş
Tukaş Reçel Ahududu 380 G
56,95 TL
56,95 TL
Tukaş Ahududu Reçeli 380 g
Tukaş Ahududu Reçeli, taze ahududuların doğal lezzetiyle hazırlanan, "Ekstra Geleneksel" damgalı bir reçeldir. Cam kavanozda sunulan ürün, kahvaltı sofralarına hem renk hem de taze meyve aroması katar. Doğallığa önem verenler için sade içeriğiyle öne çıkan bir tercih.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Ahududu, Şeker, Su, Glikoz Şurubu, Asitliği Düzenleyici (Sitrik Asit), Kıvam Arttırıcı (Pektin).
- Net Miktar: 380 g
- Ürün Tipi: Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 277 kcal / 1178 kJ |
| Yağ | 0,1 g |
| Doymuş Yağ | 0,0 g |
| Karbonhidrat | 69,0 g |
| Şeker | 68,0 g |
| Protein | 0,4 g |
| Tuz | 0,0 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Tukaş Reçel Ahududu 380 G
Ürün Kodu: 10126971
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 15-07-2025


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




