Tukaş
Tukaş Reçel Çilek 380 G
56,95 TL
56,95 TL
Tukaş Çilek Reçeli 380 g
Tukaş Çilek Reçeli, taze çileklerin doğal lezzetini geleneksel yöntemlerle sofranıza taşır. Ekstra Geleneksel kategorisinde yer alan bu reçel, kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzeti olmaya devam etmektedir. Cam kavanoz ambalajıyla hijyenik ve pratik kullanım sunar.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Çilek, Şeker, Su, Glikoz Şurubu, Asitliği Düzenleyici (Sitrik Asit)
- Net Miktar: 380 g
- Ürün Tipi: Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 278 kcal / 1182 kJ |
| Yağ | 0,2 g |
| Doymuş Yağ | 0,0 g |
| Karbonhidrat | 69,0 g |
| Şeker | 68,0 g |
| Protein | 0,5 g |
| Tuz | 0,0 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Tukaş Reçel Çilek 380 G
Ürün Kodu: 10126890
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 01-01-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




