Tukaş
Tukaş Reçel Kayısı 380G
56,95 TL
56,95 TL
Tukaş Kayısı Reçeli 380 g
Tukaş Kayısı Reçeli, taze kayısıların doğal lezzetiyle hazırlanan, ekstra geleneksel yöntemle üretilmiş bir reçeldir. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan bu reçel, yoğun kayısı aroması ve doğal içeriğiyle damakları şenlendirir. Cam kavanoz ambalajıyla tazeliğini ve lezzetini uzun süre korur.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Kayısı, Şeker, Su, Glükoz Şurubu, Asitliği Düzenleyici (Sitrik Asit), Antioksidan (Askorbik Asit)
- Net Miktar: 380 g
- Ürün Tipi: Ekstra Geleneksel Kayısı Reçeli
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 275 kcal / 1168 kJ |
| Yağ | 0,0 g |
| Doymuş Yağ | 0,0 g |
| Karbonhidrat | 69,0 g |
| Şeker | 68,0 g |
| Protein | 0,4 g |
| Tuz | 0,0 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Tukaş Reçel Kayısı 380G
Ürün Kodu: 10126974
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 01-01-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




