Uno
Unistanbul Bruschetta Domates Fesleğenli 110 G
119,95 TL
119,95 TL
Bruschetta Domates Fesleğenli Ekmek Cips 110 g
Geleneksel İtalyan bruschetta lezzetini pratik cips formatında sunan bu ürün, domatesin hafif mayhoşluğu ve fesleğenin ferahlığını buluşturuyor.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Buğday unu (gluten), içme suyu, zeytinyağı, domates (%5), şeker, tuz, maya ekstraktı, aroma verici, süt proteini (laktoz), doğal baharatlar (fesleğen tozu (%0,5), soğan tozu (0,1)), palmiye yağı, asitlik düzenleyici (sitrik asit), renklendirici (paprika ekstraktı), mısır nişastası.
- Net Miktar: 110 g
- Ürün Tipi: Ekmek Cipsi
- Alerjen Uyarısı: Gluten ve laktoz içerir. Eser miktarda fındık içerebilir.
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 407 kcal / 1705 kJ |
| Yağ | 10,2 g |
| Doymuş Yağ | 2,18 g |
| Karbonhidrat | 69,91 g |
| Şeker | 6,53 g |
| Lif | 2,5 g |
| Protein | 12,21 g |
| Tuz | 3,2 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Unistanbul Bruschetta Domates Fesleğenli 110 G
Ürün Kodu: 13461475
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 12-05-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




