Uno
Unistanbul Bruschetta Zeytinli Kekikli 110 G
119,95 TL
119,95 TL
Bruschetta Zeytin, Zahter ve Kekikli Cips 110 g
Akdeniz esintilerini taşıyan zeytin ezmesi, zahter ve kekik ile harmanlanan bu ekmek cipsi, aromatik baharat profiliyle benzersiz bir atıştırmalık deneyimi sunar.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Buğday unu (gluten), içme suyu, zeytinyağı (%13), zeytin ezmesi (%5), tuz, şeker, maya ekstraktı, aroma verici, doğal baharatlar (sarımsak tozu, maydanoz granülü, kekik (%1), zahter (%0,5)), palmiye yağı, kıvam arttırıcı (akasya gamı), asitlik düzenleyici (sitrik asit), mısır nişastası, topaklanmayı önleyici (trikalsiyum fosfat).
- Net Miktar: 110 g
- Ürün Tipi: Ekmek Cipsi
- Alerjen Uyarısı: Gluten ve laktoz içerir. Eser miktarda fındık içerebilir.
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 404 kcal / 1527 kJ |
| Yağ | 7,65 g |
| Doymuş Yağ | 1,74 g |
| Karbonhidrat | 67,65 g |
| Şeker | 6,47 g (647 yazım düzeltmesi) |
| Lif | 2,5 g |
| Protein | 12,65 g |
| Tuz | 4,6 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Unistanbul Bruschetta Zeytinli Kekikli 110 G
Ürün Kodu: 13461476
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 12-05-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




