Uno
Unistanbul Bruschetta Zeytinli Sarımsaklı 110 G
119,95 TL
119,95 TL
Bruschetta Zeytinyağlı Sarımsaklı Ekmek Cips 110 g
Zeytinyağı ve sarımsak aromasıyla zenginleştirilmiş fırınlanmış ekmek cipsi, ara öğünlerde veya soslarla birlikte tüketmek için ideal, çıtır bir atıştırmalıktır.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Buğday unu (gluten), içme suyu, zeytinyağı (%13), baharatlar (sarımsak tozu (%2)), tuz, şeker, maya ekstraktı, aroma verici (maltodekstrin, monosodyum glutamat), palmiye yağı, mısır nişastası.
- Net Miktar: 110 g
- Ürün Tipi: Ekmek Cipsi
- Alerjen Uyarısı: Gluten ve laktoz içerir. Eser miktarda fındık içerebilir.
- Saklama Koşulları: Serin, kuru ve güneş almayan bir yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 404 kcal / 1391 kJ |
| Yağ | 8,29 g |
| Doymuş Yağ | 1,85 g |
| Karbonhidrat | 72,56 g |
| Şeker | 5,96 g |
| Lif | 2,5 g |
| Protein | 12,7 g |
| Tuz | 4 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Unistanbul Bruschetta Zeytinli Sarımsaklı 110 G
Ürün Kodu: 13461477
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 12-05-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




