Dr. Oetker
Vanilya Aromalı Pastacı Kreması Toz Karışımı 55 g
20,50 TL
20,50 TL
Dr. Oetker Dolgu Kreması Vanilya Aromalı 55 g
Dr. Oetker Dolgu Kreması, vanilya aromasıyla pastalarınıza ve tatlılarınıza lezzetli bir iç dolgu hazırlamanızı sağlar. Pişmeye dayanıklı formülü sayesinde fırın tatlılarında da güvenle kullanılabilir; 2 dakikada hazır pratik yapısıyla mutfakta zaman kazandırır.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Şeker, modifiye nişasta, aroma vericiler, kıvam arttırıcı (karagenan), renklendirici (beta karoten).
- Net Miktar: 55 g
- Ürün Tipi: Vanilya Aromalı Dolgu Kreması (Toz)
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 123 kcal / 519 kJ |
| Yağ | 2,9 g |
| Doymuş Yağ | 2,0 g |
| Karbonhidrat | 21,0 g |
| Şeker | 15,0 g |
| Protein | 2,7 g |
| Tuz | 0,11 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Vanilya Aromalı Pastacı Kreması Toz Karışımı 55 g
Ürün Kodu: 10122951
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 31-10-2025


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




