Yayla
Yayla Dermason Fasulye 1 kg
112,00 TL
112,00 TL
Yayla Klasik Dermason Fasulye 1 kg
Yayla Klasik Dermason Fasulye, doğal protein, lif ve mineral kaynağı olarak sofranızın vazgeçilmezi olmaya aday. Yüksek protein ve B grubu vitaminleri içeren bu kaliteli kuru fasulye, geleneksel Türk mutfağının en sevilen yemeklerini hazırlamak için idealdir. Serin ve kuru ortamda saklandığında tazeliğini uzun süre koruyan ürün, 1 kg'lık pratik ambalajıyla sunulmaktadır.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Fasulye.
- Net Miktar: 1000 g
- Ürün Tipi: Kuru Dermason Fasulye
- Alerjen Uyarısı: Yok
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 282 kcal / 1180 kJ |
| Yağ | 1,4 g |
| Doymuş Yağ | 0,3 g |
| Karbonhidrat | 29,4 g |
| Şeker | 0,0 g |
| Protein | 21,8 g |
| Tuz | 0,1 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Yayla Dermason Fasulye 1 kg
Ürün Kodu: 10120360
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 15-01-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




