Yayla
Yayla Haşlanmış Börülce 400 g
39,95 TL
39,95 TL
Yayla Haşlanmış Börülce 400 g
Yayla Haşlanmış Börülce, suda bekletme zahmetine gerek kalmadan doğrudan kullanıma hazır, pratik bir baklagil ürünüdür. Vegan ve koruyucu içermez özelliğiyle sağlıklı beslenmeyi desteklerken çorbalarda, yemeklerde ve salatalarda kolayca kullanılabilir. BPA'sız ambalajı sayesinde güvenli bir saklama imkânı sunar.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Su, börülce, bitkisel yağ
- Net Miktar: 400 g (Süzme Ağırlığı: 220 g)
- Ürün Tipi: Haşlanmış Börülce (Boiled Black Eye Beans)
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 114 kcal / 478 kJ |
| Yağ | 0,8 g |
| Doymuş Yağ | 0,5 g |
| Karbonhidrat | 15,5 g |
| Şeker | 0,0 g |
| Protein | 6,0 g |
| Tuz | 0,0 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Yayla Haşlanmış Börülce 400 g
Ürün Kodu: 12455906
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 23-01-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




