Yayla
Yayla Osmancık Pirinç 2 kg
239,00 TL
239,00 TL
Yayla Osmancık Yerli Pirinç 2 kg
Yayla Osmancık Yerli Pirinç, Türkiye'nin verimli Osmancık bölgesinde özenle yetiştirilmiş, doğal lif kaynağı olan kaliteli bir pirinçtir. Düşük doymuş yağ içeriği ve fosfor kaynağı olmasıyla dengeli beslenmeye katkı sağlar. Pilav, çorba ve daha pek çok lezzetli tarif için ideal bir seçimdir.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Pirinç.
- Net Miktar: 2 kg
- Ürün Tipi: Yerli Pirinç (Osmancık Bölgesi Mahsulü)
- Alerjen Uyarısı: Yok
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 206 kcal / 856 kJ |
| Yağ | 0,3 g |
| Doymuş Yağ | 0,1 g |
| Karbonhidrat | 45,1 g |
| Şeker | 0,0 g |
| Protein | 4,3 g |
| Tuz | 0,0 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Yayla Osmancık Pirinç 2 kg
Ürün Kodu: 10122107
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 15-01-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




