Yedigün Portakal 4X250 ml

166,00 TL
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Yedigün Portakal Meyveli Gazoz Kutu 4x250 ml
Yedigün Portakal Meyveli Gazoz, portakal aromasının ferahlatıcı lezzetiyle gazlı içecek tutkunlarının favorisi olmaya devam ediyor. 250 ml'lik pratik kutu ambalajıyla sunulan bu ürün, 4'lü paket seçeneğiyle her an yanınızda tazelik sunar. Soğuk servis edildiğinde en iyi tadını veren Yedigün, günün her anında serinlemenin keyifli bir yolu.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Su, Şeker (Ş)* veya Fruktoz-Glukoz Şurubu (F)*, Meyve Suyu Konsantresi, Karbondioksit, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Aroma Verici (Portakal Aroması), Antioksidan (Askorbik Asit), Kıvam Arttırıcı (Gam Arabik), Tatlandırıcılar (Asesulfam K, Sukraloz), Renklendiriciler (Beta-Apo-8-Karotenal, Beta-Karoten)
- Net Miktar: 4 x 250 ml (1000 ml)
- Ürün Tipi: Portakal Meyveli Gazoz (Kutu)
- Alerjen Uyarısı: -
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Soğuk içiniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 ml'de |
|---|---|
| Enerji | 31 kcal / 130 kJ |
| Yağ | 0 g |
| Doymuş Yağ | 0 g |
| Karbonhidrat | 7,5 g |
| Şeker | 7,4 g |
| Protein | 0 g |
| Tuz | 0 g |


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.



