Yudum
Yudum Ayçiçek Yağı 1 l
145,00 TL
145,00 TL
Yudum Ayçiçek Yağı 1 L
Yudum Ayçiçek Yağı, rafine ayçiçek yağından üretilen, günlük mutfak ihtiyaçlarınız için ideal bir bitkisel yağdır. Kızartma, kavurma ve salata gibi pek çok pişirme yönteminde güvenle kullanabilirsiniz. Yerli üretimin arkasında çiftçilerin yanında olan Yudum, kaliteli ve sağlıklı bir seçenek sunar.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Rafine Ayçiçek Yağı
- Net Miktar: 1000 ml (1 L)
- Ürün Tipi: Rafine Ayçiçek Yağı
- Alerjen Uyarısı: Alerjen içermemektedir
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 ml'de |
|---|---|
| Enerji | 819 kcal / 3367 kJ |
| Yağ | 91 g |
| Doymuş Yağ | 10 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Şeker | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Tuz | 0 g |
Stok Durumu: Stokta Var
Ürün Adı: Yudum Ayçiçek Yağı 1 l
Ürün Kodu: 10120868
Üretim Yeri: Türkiye
Fiyat Değişiklik Tarihi : 31-03-2026


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Özdilekteyim market bölümünden satın aldığınız ürünü, siparişinizin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin iadesinin kabul edilebilmesi için; İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. İade işleminizi başlatmak için info@ozdilekteyim.com veya 444 88 71 numaralı müşteri danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer faturanızı kaybettiyseniz, sipariş numaranız ile başvurabilirsiniz.




