Yudum Egemden Sızma Zeytinyağı Yumuşak Lezzet 1 l
425,00 TL
425,00 TL
Yudum Egemden Natürel Sızma Zeytinyağı Yumuşak Lezzet 1 L
Yudum Egemden Natürel Sızma Zeytinyağı Yumuşak Lezzet, Ege'nin bereketli topraklarında özenle yetişen zeytinlerin soğuk sıkım yöntemiyle elde edildiği, %100 doğal bir meyve suyudur. Uzman tadımcılar tarafından aroması ve yoğunluğuna göre sınıflandırılan bu özel zeytinyağı, hafif meyve kokularına eşlik eden yumuşacık lezzetiyle öne çıkar. Salatalar, başlangıçlar, kahvaltılar ve tüm sıcak-soğuk yemeklerinizde gönülrahatlığıyla kullanabilirsiniz.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Natürel Sızma Zeytinyağı
- Net Miktar: 1000 ml (1 L)
- Ürün Tipi: Natürel Sızma Zeytinyağı (Yumuşak Lezzet)
- Alerjen Uyarısı: Alerjen içermemektedir
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 ml'de |
|---|---|
| Enerji | 819 kcal / 3367 kJ |
| Yağ | 91 g |
| Doymuş Yağ | 15 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Şeker | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Tuz | 0 g |


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.




