Züber Orman Meyveli Kolajen Protein Bar 35 g

74,95 TL
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Ürün stoğa geldiğinde bildirim almak için giriş yapın. Giriş Yap | Üye Ol
Züber Orman Meyveli Kolajen Protein Bar 35 g
Züber Collagen Protein Bar, şeker ilavesiz ve glutensiz formülüyle öne çıkan, doğal bileşenlerden oluşan bir protein barıdır. Her bir 35 g'lık bar, 5000 mg hidrolize kolajen peptitleri içermekte olup orman meyvelerinin ferahlatıcı aromasıyla lezzetli bir deneyim sunar. Spor sonrası ya da günün herhangi bir anında pratik bir beslenme çözümü arayanlar için idealdir.
İçindekiler ve Öne Çıkan Özellikler
- İçindekiler: Hurma, hidrolize kolajen peptitleri* (%14), orman meyveleri (%10) (vişne, çilek, ahududu), kakao kitlesi (kakao tozu, kakao yağı), fındık, hindiba kökü lifi, doğal ahududu aroması. *35 g'lık 1 bar 5000 mg kolajen içermektedir.
- Net Miktar: 35 g
- Ürün Tipi: Kolajen Proteinli Bar (Şeker İlavesiz, Glutensiz)
- Alerjen Uyarısı: Fındık içerir. Badem, Antep Fıstığı, Yer Fıstığı ve Kaju içerebilir. Eser miktarda yemiş kabuğu ve çekirdeği içerebilir.
- Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Besin Değerleri
| Besin Ögesi | 100 g'da |
|---|---|
| Enerji | 1412 kJ / 337 kcal |
| Yağ | 9,1 g |
| Doymuş Yağ | 4,1 g |
| Karbonhidrat | 48,3 g |
| Şeker | 32,7 g |
| Protein | 17,5 g |
| Tuz | 0,1 g |


Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.



